OBSZAR DZIAŁANIA

Strona główna » Obszar działania

Poznaj nas lepiej

Nasza oferta usług jest wyjątkowa i decyduje o bezpieczeństwie nas wszystkich. Firma Emertronic działa z naciskiem na najwyższą jakość i niezawodność oferowanych rozwiązań oraz jako kompetentny partner. Poznaj nas lepiej i zobacz, w czym firma Emertronic może Ci pomóc…

LAMPY OSTRZEGAWCZE

Projektujemy i produkujemy szeroki zakres lamp błyskowych do pojazdów specjalnych. Wszystkie nasze produkty znacząco przewyższają wymagania według regulaminów EKG ONZ R10 w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej i R65 w zakresie światłości. To jakość, na której możesz polegać.

NAGŁOŚNIENIE OSTRZEGAWCZE

Najprostszym sposobem na poprawienie bezpieczeństwa w trakcie dojazdu do działań ratowniczych to zwiększenie słyszalności i dobór odpowiedniego wyposażenia pojazdu. Oferujemy najwyższej klasy ostrzegawcze urządzenia dźwiękowe.

MONTAŻ KONTRAKTOWY

Wszystkie komponenty elektroniczne do naszych produktów wykonujemy samodzielnie, dlatego możemy Ci pomóc w twoim projekcie. Dysponujemy własną kompletną linią montażową elementów SMD oraz THT. Stosujemy podzespoły tylko i wyłącznie zaufanych producentów dostarczane przez oficjalnych dystrybutorów.

DZIAŁALNOŚĆ INŻYNIERYJNA

Duże doświadczenie, szeroka siatka kontaktów, sprawdzeni dostawcy z zakresu produkcji elementów metalowych, przetwórstwa tworzyw sztucznych, podzespołów elektronicznych oraz współpraca z jednostkami naukowymi – to główne atuty firmy Emertronic. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązanie spełniające Twoje oczekiwania.

Scroll to Top